Opublikowany: śr, Mar 13th, 2019

Czekają na projekty wielkanocnych kartek

Do świąt wielkanocnych jeszcze sporo czasu, ale tylko do końca marca przyjmowane będą prace osób zainteresowanych udziałem w świątecznym konkursie plastycznym organizowanym przez Gminę Kotla.

Chodzi o zaprojektowanie okolicznościowej kartki ukazującej świąteczną radość i nastrój oraz wielkanocne tradycje, obrzędy czy zwyczaje. Przedsięwzięcie jest organizowane już po raz czwarty, ale tym razem prace przygotowywać mogą całe rodziny, a nie jak dotychczas tylko dzieci.

Projekty świątecznych kartek mogą być wykonane dowolną techniką – organizatorzy liczą na kreatywność i pomysłowość autorów. Małe dzieła muszą być podpisane imionami i nazwiskami, powinny także zawierać numer telefonu i miejscowość zamieszkania. Należy je dostarczyć do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli.

Zwycięskie projekty zostaną wydrukowane w formie oficjalnej kartki pocztowej i wysłane wraz ze świątecznymi życzeniami do różnych organizacji i instytucji.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..