Opublikowany: czw, Kwi 25th, 2019

Czas na rundę rewanżową

Czas na rundę rewanżową PGNiG Superligi piłkarek ręcznych. Metraco Zagłębia Lubin czeka mecz w Elblągu z tamtejszym Startem. Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:45 i transmitowane będzie w TVP Sport.

Lubinianki zajmują drugie miejsce w tabeli i wciąż mają szanse na mistrzostwo Polski, Start jest czwarty i zachowuje cień szansy na włączenie się do walki o brązowy medal. Metraco Zagłębie do prowadzącej Perły Lublin traci sześć punktów, natomiast gospodynie do trzeciej w tabeli ekipy z Koszalina osiem „oczek”.

W takim wypadku na pewno możemy być pewni ciekawego i emocjonującego widowiska. Już w pierwszej kolejce rundy finałowej właśnie tak było. Starcie na parkiecie hali RCS w Lubinie zakończyło się wygraną Metraco Zagłębia po rzutach karnych.

Podopieczne Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej tym razem będą jednak chciały wygrać za trzy punkty, choć zadanie to na pewno łatwe nie będzie – Start Elbląg to drużyna, która na własnym parkiecie jest groźna dla każdego i na pewno będzie walczyć do samego końca. My jedziemy do Elbląga, zdając sobie sprawę jak ciężki jest to teren, ale zrobimy wszystko, żeby wygrać – mówi Bożena Karkut, trener Metraco Zagłębia Lubin.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..