Chrobry wygrał bez problemów

Piłkarze ręczni Chrobrego Głogów pną się w górę ligowej tabeli. W siódmej serii PGNiG Superligi Mężczyzn podopieczni Jarosława Cieślikowskiego pokonali pewnie na wyjeździe KPR Legionowo 31:22 (14:11).

Początek meczu nie zwiastował tak łatwego zwycięstwa gości. Zaczęło się od 4:1 dla legionowian, jednak taki początek podziałał na zawodników Chrobrego jak zimny prysznic. Głogowianie szybko odwrócili wynik na swoją korzyść i do przerwy wygrywali różnicą trzech bramek. W drugiej połowie gospodarze walczyli ambitnie do wyniki 16:18, później podopieczni Jarosława Cieślikowskiego włączyli piąty bieg i powiększali swoją przewagę.

KPR Legionowo – Chrobry Głogów 22:31 (11:14)

KPR: Krekora, Kujawa – Ciok 5, Rutkowski 4, Gawęcki 3, Grabowski 3/3, Niedziółka 3, Suliński 3/2, Jędrzejewski, Kowalik, Ignasiak 1, Brinovec.

Chrobry: Stachera 1, Kapela – Zdobylak 1, Pawłowski 1, Świtała 5, Sadowski 4/1, Klinger 6, Babicz 1, Gujski 3, Tylutki, Orpik 1, Bartczak 1, Krzysztofik 4, Kubała 2, Rydz.