Chcieli ukraść rower z balkonu (WIDEO)

Dwóch mężczyzn  próbowało ukraść rower z balkonu. Policjanci zatrzymali jednego ze sprawców. Drugi jest wciąż poszukiwany.

Policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie o tym, że w jednym z bloków na terenie miasta, na balkonie na pierwszym piętrze, znajduje się dwóch mężczyzn, którzy prawdopodobnie chcą ukraść przechowywany tam rower. Kiedy na miejscu pojawił się najbliższy patrol, sprawcy rzucili się do ucieczki.  Po krótkim pościgu jeden ze sprawców został zatrzymany. Okazało się, że jest to 20-letni mieszkaniec Głogowa. Druga osoba jest w dalszym ciągu poszukiwana.

– Na balkonie funkcjonariusze znaleźli nożyce, którymi sprawcy zdołali już częściowo przeciąć stalową linkę zabezpieczenia. Wyjaśniając sprawę, policjanci ustalili, że 20-latek jest również sprawcą kradzieży roweru o wartości 1650 złotych, jaka miała miejsce kilka dni wcześniej. W trakcie przeszukania jego mieszkania ujawniono również prawie 70 porcji marihuany – informuje Bogdan Kaleta z głogowskiej policji.

20-przyznał się do wszystkich stawianych mu zarzutów. Grozi mu kara do 5  lat pozbawienia wolności.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..