Opublikowany: czw, Gru 6th, 2018

Były prezes KGHM stracił stanowisko

Krzysztof Skóra

Krzysztof Skóra długo nie zagrzał miejsca w zarządzie Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich Kongerencja. Spółka szuka już nowego wiceprezesa i nie przedstawia powodów odwołania, zajmującego to stanowisko od kwietnia br., Skóry.

Przypomnijmy, że Krzysztof Skóra zasiadał w zarządzie Kongerencji od ośmiu miesięcy (o takim wyniku mógł jedynie pomarzyć jego poprzednik – pełniący obowiązki prezesa Krzysztof Wrzesiński utrzymał posadę przez niespełna miesiąc). Wcześniej, od września 2017 r., był członkiem rady nadzorczej wrocławskiej spółki. Został nim niespełna rok po utracie posady prezesa Polskiej Miedzi.

Oprócz dwukrotnego zarządzania miedziowym holdingiem (lata 2006-08 i 2016) w zawodowym życiorysie Krzysztofa Skóry znajduje się też prowadzenie działalności z zakresu doradztwa gospodarczego (2012-16), wiceprezesura w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Lubinie (2008-12) oraz pełnienie funkcji skarbnika Gminy Ruja (2003-06). Wcześniej był wiceprezesem: Dolnośląskiej Spółki Inwestycyjnej (DSI) w Lubinie, Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i Kwarce S.A. w Mikołajowicach. Menedżerską karierę rozpoczął w 1995 r. jako dyrektor Departamentu Polityki Finansowej DSI.

PP/JD

Wyświetlonych 2 komentarze
Wyraź swoją opinię
  1. aaa pisze:

    Nareszcie!!!!!

  2. Obserwator pisze:

    To taki standard chyba u tego fachowca 😉 8-9 miesiecy i nowa fucha 🙂 potem odprawa itp. Szok

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..