Opublikowany: czw, Maj 23rd, 2019

Buklariewicz: Chcemy odnieść zwycięstwo

Ostatni mecz w sezonie 2018/2019 rozegrają w piątek piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin. Miedziowe na zakończenie ligi zmierzą się ze swoim odwiecznym rywalem, Perłą Lublin.

Lubinianki od początku sezonu były w ścisłej czołówce ligi, przez większość sezonu zasiadając na fotelu lidera. Kilka meczów, w tym np. w Kobierzycach czy Szczecinie nie poszło po myśli Miedziowych, które wyprzedziła lubelska Perła – Cały sezon można spokojnie ocenić jako udany. Zdobyłyśmy srebrny medal oraz Puchar Polski. Nie wiele zabrakło do złotego medalu, jednak nie ustrzegliśmy się słabszych spotkań, które powoli oddalały nas od celu. Wystarczył by jeden więcej zdobyty punkt i ten ostatni mecz nabrałaby innego wymiaru. Przy tak wyrównanej pierwsze dwójce drużyn, decydowały detale. Wystarczyłaby jedna obrona bądź bramka i dalej wszystko zależałoby od nas – mówi Małgorzata Buklarewicz. Pomimo, ze spotkanie z Perłą nie ma znaczenia w ogólnym rozrachunku zapewniam, że chcemy odnieść zwycięstwo, bo wiemy jak ważne i prestiżowe są mecze między nami – dodaje rozgrywająca Metraco Zagłębia Lubin.

Piątkowy mecz w hali RCS rozpocznie się o godzinie 17:00. Po spotkaniu odbędzie się ceremonia dekoracji mistrzyń i wicemistrzyń Polski sezon 2018/2019.

Bilety:
http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1527

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..