Opublikowany: czw, Sty 24th, 2019

Buklarewicz: statystyki nie grają

Kolejny mecz z zespołem z czołówki rozegrają piłkarki ręczne Metraco Zagłębia. Przeciwnikiem Miedziowych w niedzielnym spotkaniu w hali RCS będzie Start Elbląg.

Lubinianki w ostatniej kolejce pauzowały, gdyż miały grać z Akrą Gdynia, która wycofała się z rozgrywek. Tym samym najbliższym rywalem Miedziowych w domowym meczu będzie Start Elbląg, który chce w obecnym sezonie powalczyć o medale – Na pewno nie będzie to łatwy mecz. Start to górna połowa tabeli i zapowiada się spotkanie na wysokim poziomie i spore emocje – mówi Małgorzata Buklarewicz.

Metraco Zagłębie w pierwszej rundzie pewnie wygrało w Elblągu, ale nie oznacza to wcale łatwego spotkania. Start w spotkaniu w Lublinie z Perłą pokazał, że jest groźny dla każdego – My ze Startem mamy dobry bilans, ale statystyki nie grają. Musimy wyjść na parkiet od początku maksymalnie skoncentrowane i zagrać swoją piłkę ręczną – dodaje rozgrywająca Metraco Zagłębia Lubin.

Początek niedzielnego meczu w hali RCS o godzinie 16:00.

Bilety:
http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1367

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..