Opublikowany: pon, Kwi 16th, 2018

Bez dokumentów i na zakazie. W dodatku był poszukiwany…

Takich kierowców nie spotyka się codziennie, jednak policjantom z chojnowskiego komisariatu się udało. Zatrzymany przez nich do kontroli 29-latek nie miał przy sobie prawa jazdy. Szybko okazało się dlaczego, ale na tym nie skończyły się kłopoty kierowcy, który najbliższe miesiące spędzi za kratami.

– Dzielnicowi Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali samochód do kontroli. Kiedy poprosili siedzącego za kierownicą mężczyznę o dokumenty, ten stwierdził, że nie ma przy sobie dokumentów. Okazało się, że 29-latek posiadał czynny zakaz prowadzenia podjazdów oraz był poszukiwany do zakładu karnego celem odbycia kary 9 miesięcy pozbawienia wolności – relacjonuje mł. asp. Jagoda Ekiert z legnickiej policji.

Mężczyzna trafił na komendę, by ostatecznie skończyć w areszcie. Za złamanie sądowego zakazu grozi mu nawet pięcioletni pobyt w celi.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..