Opublikowany: czw, Kwi 25th, 2019

Arcyważny mecz Miedziowych

Piłkarze ręczni Zagłębia Lubin rozegrają czwartą serię rundy spadkowej. Miedziowi w spotkaniu o miejsca 9-14 podejmować będą szczecińską Pogoń. Spotkanie spotkanie w hai RCS w Lubinie rozpocznie się o godzinie 18:00.

Miedziowi szczypiorniści po trzech meczach rundy spadkowej na swoim koncie mają zero punktów, a dwa spotkania rozegrali na własnym parkiecie. Po trzy punkty na drużynie Zagłębia zdobywały kolejno: Arka Gdynia, Wybrzeże Gdańsk i MKS Energa Kalisz. Tym samym Miedziowi zamykają ligową stawkę i mają dwa punkty straty do przedostatniej Stali Mielec.

Z kolei Pogoń Szczecin po ostatniej kolejce nieco odetchnęła. Pewna wygrana pozwoliła Portowcom wskoczyć na trzecie miejsce w stawce. W trzech meczach szczecinianie punktowali dwukrotnie, z tym że raz przegrali po rzutach karnych.

Lubinianie, aby poprawić swoją sytuację muszą wygrać i to wygrać za trzy punkty – Innego scenariusza nawet nie bierzemy pod uwagę. Margines błędu już się nam wyczerpał – mówi Stanisław Gębala, rozgrywający Zagłębia Lubin.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..