Opublikowany: pon, Maj 13th, 2019

Legniczanka wypadła z balkonu na 4. piętrze (WIDEO)

W miniony weekend 30-letnia legniczanka wypadła z balkonu jednego z mieszkań na 4. piętrze bloku przy ul. Karkonoskiej. Kobieta w stanie ciężkim trafiła do szpitala, gdzie jest pod opieką lekarzy. W sprawie przesłuchano mężczyzn, którzy w tym czasie przebywali w mieszkaniu.

Do wydarzeń na legnickim osiedlu Piekary doszło w nocy z piątku na sobotę. Ok. północy zgłoszenie w tej sprawie przekazał policjantom dyspozytor pogotowia.

– W toku wykonywanych czynności ustalono, że 30-letnia mieszkanka Legnicy, przebywając w towarzystwie dwóch mężczyzn, w niewyjaśnionych okolicznościach wypadła z balkonu na czwartym piętrze budynku. – relacjonuje Jagoda Ekiert, rzecznik prasowy KMP w Legnicy.

Gdy kobietę zabierało pogotowie była nieprzytomna. W sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy wspólnie z 30-latką spędzali wieczór w mieszkaniu na Karkonoskiej.

– Z uwagi na stan nietrzeźwości uczestnikom pobrano krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających. Na miejscu był obecny prokurator. W toku wykonywanych czynności ustalono, że doszło do nieszczęśliwego wypadku – dodaje mł. asp. Ekiert.

Kobieta w stanie ciężkim trafiła do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy. Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Nadal przebywa w lecznicy pod opieką lekarzy.

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..