Opublikowany: wt, Cze 23rd, 2015

LUBIN. Krieger w Zagłębiu!

krieger28-letni rozgrywający Kamil Krieger został nowym zawodnikiem Zagłębia Lubin. Miedziowy klub związał się z byłym zawodnikiem Stali Mielec rocznym kontraktem.

Nowy zawodnik lubińskiego zespołu mierzy 190 cm wzrostu i waży 94 kg. Krieger pierwsze kroki w piłce ręcznej stawiał w drużynie Cartusia Kartuzy. Ostatnie trzy sezony spędził w mieleckiej Stali. Popularny„Bambus” największe sukcesy święcił, gdy gral w Vive Targi Kielce – dwukrotnie Mistrzostwo Polski i dwukrotnie Puchar Polski.

– Kamil jest kolejnym zawodnikiem po Gudzu i Dżono, który wzmocnił drużynę przed nowym sezonem. Nowy rozgrywający słynie z bardzo dobrej gry w defensywie. Nie chcemy popełnić błędu z poprzednich sezonów, w których nasza obrona była jedną z gorszych w lidze – podsumowuje Witold Kulesza, Prezes MKS Zagłębie Lubin S.A.

Jest to kolejny zawodnik po Gudzu oraz Dżono, który związał się kontraktem z Zagłębiem Lubin.

fot. sprstal.mielec.pl

Podziel się
Tagi

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..