Opublikowany: pon, Maj 18th, 2020

Znaleźli zbiega poszukiwanego dwoma listami gończymi

41-letni mężczyzna poszukiwany dwoma listami gończymi wpadł w ręce polkowickiej policji. Funkcjonariusze szukali go od grudnia ubiegłego roku.

Mężczyzna był mieszkańcem powiatu polkowickiego. Sąd Rejonowy w Żaganiu wydał za nim listy gończe, ponieważ 41-latek – wbrew sądowym wyrokom – nie stawił się do zakładu karnego w wyznaczonym terminie. W jego poszukiwaniach policjantom z wydziału kryminalnego polkowickiej komendy pomagali koledzy z komisariatu w Szprotawie. 

– Policjantom udało się go namierzyć i zatrzymać na terenie Szprotawy. Trafił już do zakładu karnego, gdzie rozpoczął odbywanie kary dziesięciu miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa spowodowania uszczerbku na zdrowiu oraz kierowanie gróźb karalnych – mówi sierżant sztabowy Przemysław Rybikowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..