Opublikowany: śr, Lis 7th, 2018

Zderzenie na krajowej “trójce”. Jedna osoba trafiła do szpitala (FOTO, WIDEO)

Jedna osoba trafiła do jeleniogórskiego szpitala w wyniku zderzenia dwóch pojazdów w okolicy Kaczorowa. Przez kilkadziesiąt minut droga krajowa nr 3 była zablokowana, a ruch odbywał się wahadłowo.

Do zderzenia doszło w momencie, gdy kierowca osobowego audi chciał skręcić z drogi głównej do posesji. Wtedy z dużą prędkością uderzył w niego opel. Sprawca zdarzenia prawdopodobnie w ostatniej chwili zauważył skręcający pojazd i nie zdążył zahamować.

Kierowca audi w poważnym stanie, z podejrzeniami obrażeń wewnętrznych, został przewieziony do jeleniogórskiego szpitala. Mężczyzna kierujący oplem był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło na granicy powiatu jaworskiego i jeleniogórskiego. Na miejscu pracowali strażacy z Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych z Jeleniej Góry i Jawora. Kolizję zabezpieczali też ochotnicy z okolicznych jednostek OSP.

Materiał foto:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..