Opublikowany: wt, Lip 30th, 2019

Zderzenie na krajowej “trójce” (FOTO, WIDEO)

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło dziś na drodze krajowej nr 3 pomiędzy Lubinem a Polkowicami. Na wysokości zjazdu na Rudną dostawczy citroen uderzył w tył ciężarówki. Na szczęście nikomu z podróżujących nic się nie stało. 

– Kierowca citroena nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego najechał na tył naczepy samochodu ciężarowego, który stał na poboczu. Żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł poważnych obrażeń – relacjonuje aspirant sztabowy Sylwia Serafin, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubinie.

Oprócz policji, na miejsce przybył także zastęp straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Lubinie. Na czas działań służb odcinek DK3 w kierunku Lubina, gdzie doszło do kolizji, był zablokowany. Obecnie ruch odbywa się lewym pasem.

Dodajmy, że mniej więcej w tym samym czasie doszło również do niegroźnej kolizji przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie w pobliżu Miedziowego Centrum Zdrowia.

.

Materiał TV Regionalna:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..