Opublikowany: śr, Sty 29th, 2020

Zapraszamy na spektakl „Pomoc domowa”

Nie wiesz, jak spędzić Dzień Kobiet? Czujesz, że standardowy tulipan to za mało? Wybierz się do teatru na spektakl w gwiazdorskiej obsadzie! To może być niezapomniany wieczór.

Już 7 marca 2020 roku w sobotę w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie odbędzie się premierowy spektakl komediowy twórców „Mayday 2” i „Szalone Nożyczki” zatytułowany „Pomoc domowa”. Przedstawienie zobaczyć można o godzinie 17:00 i 20:00.

Bilety na te wydarzenie warto kupić już teraz – są do nabycia on-line na stronie www.kupbilecik.pl.

POMOC DOMOWA to znakomita sztuka, która zawładnęła scenami całego świata. Doskonała farsa mistrza Marca Camolettiego podbija serca widzów wartką akcją, błyskotliwymi dialogami i inteligentnym humorem. Znakomita interpretacja i przekład Bartosza Wierzbięty znanego z takich przekładów jak “SHREK”, “ASTERIX I OBELIX”, “RYBKI Z FERAJNY” czy “MADAGASCAR” gwarantuje doskonałą zabawę!

Z zapartym tchem podąża się za losami męża, żony, kochanki i kochanka szczególnie gdy łączy ich jedyna, błyskotliwa, urzekająca, spostrzegawcza i pełna uroku Nadia czyli POMOC DOMOWA.

Pod jej okiem rozgrywają się sytuacje gorące, szybkie i zawiłe! Nadia staje się sternikiem miłosnego labiryntu i to ona pociągając za sznureczki jako jedyna zna odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania. Czy czy uda się dochować tajemnicy i znaleźć wyjście z tej miłosnej spirali? Odpowiedzi i poczucie świetnie spędzonego czasu przekażą Państwu doskonale wykreowane postaci w gwiazdorskiej obsadzie! Serdecznie zapraszamy!

Obsada:

Nadia: Dominika Gwit / Piotr Pręgowski
Norbert: Michał Mikołajczak / Krzysztof Ibisz
Olga: Joanna Kupińska
Maja: Agata Załęcka
Marek: Sebastian Stankiewicz / Michał Piróg

Reżyseria: Rafał Sisicki
Produkcja: Kamila Polak

 


artykuł sponsorowany

Podziel się
Tagi

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..