Zagłębie z brązem

Zakończył się V Barbórkowy Turniej Masters w piłce ręcznej kobiet i mężczyzn. Na najniższym stopniu podium stanęły gospodynie, szczypiornistki Zagłębia Lubin Masters.

Blisko dziewięć godzin grania, 31 meczów, 14 drużyn, dwóch zwycięzców – w kategorii mężczyzn triumfowała drużyna Masters Handball Team Pabianice, wśród kobiet najlepsza była ekipa Skry Warszawa. Lubin reprezentowały dwie drużyny, kobieca stanęła na najniższym stopniu podium, mastersi zajęli piąte miejsce.

Emocji, wielu bramek, walki o każdą piłkę – tego na parkiecie w hali SP 14 w Lubinie nie brakowało. Po raz kolejny mastersi pokazali, że piłkę ręczną mają w sercu i ciężko im rozstać się z ukochaną dyscypliną sportu. W Lubinie oldboe rywalizowali po raz piąty i kolejny raz turniej spełnił oczekiwania.

Oprócz nagród drużynowych na najlepszych zawodników i zawodniczki czekały nagrody indywidulane. Wynik końcowy był sprawą ważną, ale jak podkreślali niemal wszyscy nie najważniejszą.