Z pierwszego na trzecie

Szczypiorniści Siódemki Miedź spadli z pierwszego na trzecie miejsce w tabeli grupy B pierwszej ligi. Legniczanie przegrali dość niespodziewanie w Łodzi z tamtejszą Anilaną 28:31 (12:14).

Legniczanie jechali do Łodzi jako faworyci, ale po raz kolejny potwierdziło się, że Anilana to zespół nieobliczalny. Gospodarze zagrali bez bojaźni dla wyżej notowanych rywali i do przerwy prowadzili różnicą dwóch bramek – 14:12.

Zawodnicy Siódemki remisowali jeszcze z łodzianami w pierwszej połowie, ale całą drugą część to szczypiorniści Anilany wygrywali i nie dali legniczanom zmniejszyć strat.

Politechnika Anilana Łódź – Siódemka Miedź Legnica 31:28 (14:12)

Anilana: Antosik, Chmurski 1 – Misiak 3, Stolarski 3, Matyjasik 10, Katusza 1, Wawrzyniak 3, Kucharski 1, Pieśla, Pawlak 5, Jędraszczyk 2, Doniecki 2.

Siódemka: Mazur, Stachurski, Dekarz – Majewski 5, Przybylak, Płaczek 2, Kowalik, Bogudziński 1, Piwko 6, Drozdalski 1, Mosiołek 5, Paterek 2, Skiba 6.