Opublikowany: nie, Gru 2nd, 2018

Wyskakali medale (FOTO, WIDEO)

W sobotę młodzi zawodnicy z terenu Dolnego Śląska dzielnie walczyli na ścieżce i trampolinie. Jawor był gospodarzem mistrzostw w tej dyscyplinie. Widzieliśmy nowe układy, sportowe emocje i zdobywanie cennych doświadczeń. Wszystko pod czujnym okiem jurorów i licznie zebranej publiczności. Uczestnikom gratulujemy wyników i życzymy kolejnych sukcesów w nowym sezonie.

W zawodach udział wzięło 97 zawodników z pięciu klubów. Młodzi sportowcy prezentowali się w skokach indywidualnych, synchronicznych i skokach na ścieżce. Drużynowo najlepiej zaprezentowali się gospodarze. Z klubu MKS Victoria udział wzięło ponad 30 zawodników.

– Ocenialiśmy czystość wykonania układów oraz stopień trudności. W skokach synchronicznych ważna też była równość, zwracaliśmy uwagę na błędy – powiedział nam sędzia Tomasz Krzemień.

Zdarzały się konkurencje, w których zawodnicy Victorii zdobyli wszystkie trzy miejsca medalowe. Swojego zadowolenia nie krył trener Łukasz Tomaszewski. – Wszyscy spisali się świetnie. Świadczy o tym zwycięstwo drużynowe w klasyfikacji punktowej – podsumował szkoleniowiec. Zawody były podsumowaniem sezonu. Były też okazją do spróbowania i przećwiczenia nowych układów. – Dla wielu zawodników były to pierwsze takie mistrzostwa. To doskonała okazja do zmierzenia się z tremą i poczuciem ducha rywalizacji – dodaje Sławomir Miłoń, gospodarz i organizator Mistrzostw.

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiały wideo TV Regionalna.pl:

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..