Opublikowany: pon, Cze 8th, 2020

Wygrana Chrobrego, remis Miedzi rzutem na taśmę (FOTO)

W miniony weekend zespoły piłkarskie z naszego regionu walczyły o punkty w najwyższej klasie rozgrywkowej oraz na jej zapleczu. Bardzo blisko zwycięstwa w PKO Ekstraklasie byli zawodnicy KGHM Zagłębia, którzy mimo prowadzenia z Lechem Poznań 3:1, zremisowali ostatecznie 3:3.

Punktami z rywalem podzielili się piłkarze Miedzi. Legniczanie na zapleczu ekstraklasy zremisowali na wyjeździe z Wigrami Suwałki 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Patryk Czułowski w 77 minucie, remis Miedzi dał w doliczonym czasie gry Nemanja Mijušković.

Ze zwycięstwa cieszyli się piłkarze Chrobrego. Głogowianie pokonali na własnym stadionie GKS Bełchatów 1:0 po bramce Adriana Benedyczaka, który wpisał się na listę strzelców tuż przed przerwą.

Po raz czwarty z rzędu trener Ivan Djurdjević wystawił tę samą jedenastkę. Nic dziwnego, skoro do tej pory nie zawodziła, odnosząc dwa zwycięstwa i jeden remis. Tendencja została utrzymana. Chrobry pokonał GKS Bełchatów 1:0, choć spośród tegorocznych spotkań zdawało się być najtrudniej.

W kolejnym meczu Chrobry zagra na wyjeździe z Radomiakiem Radom. Spotkanie 25 kolejki zaplanowano na sobotę 13 czerwca na godz. 12.40.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>