Opublikowany: sob, Lis 9th, 2019

Wspomnienie Whitney Houston

Piosenek jedynej i niepowtarzalnej Whitney Houston można będzie posłuchać 20 listopada w polkowickim kinie. Początek o godz. 19. 

– Wykonania jej wspaniałych piosenek podejmie się Monika Urlik, wokalistka o charakterystycznym, niepowtarzalnie brzmiącym głosie, finalistka między innymi Hard Rock Rising Poland oraz The Voice of Poland – zapowiadają organizatorzy wydarzenia z Polkowickiego Centrum Animacji. – Koncert „Tribute to Whitney Houston” to wyjątkowa okazja nie tylko do przypomnienia postaci tej wyjątkowej artystki i jej twórczości, lecz również przestroga przed uzależnieniem, które dotyka także utalentowane osoby i może doprowadzić do tragicznego końca – dodają.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasach PCA (Ośrodek Kultury, Kino, Galeria „Rynek 26”) od 15 listopada.

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „Kultura jest alternatywą”. Zadanie jest sfinansowane z budżetu gminy Polkowice z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii.

Fot. PCA

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..