Worek medali panczenistów

Udane starty w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach zimowych , która odbyła się w Sanoku zaliczyli panczeniści MKS Cuprum. Podczas oficjalnych Mistrzostw Polski juniorów i juniorów młodszych cała czwórka reprezentująca lubiński klub wróciła z medalami.

Wojciech Gutowski obronił tytuł Mistrza Polski w wieloboju z zeszłego roku. Dodatkowo zdobył brąz na 500 m i 3 km oraz srebro na 5 km i złoto na 1500 m.

Adrianna Kluk wywalczyła wicemistrzostwo Polski wieloboju, srebro na 3 km, srebro w mass starcie oraz brąz na 1000 m.

Dominika Halbryt zdobyła brązowy medal w mass starcie, 5. miejsce na 3 km i 6 miejsce w wieloboju. Martyna Paluch 5. miejsce w mass starcie, 7. miejsce na 3 km i 7. miejsce w wieloboju.

Drużyna w składzie Halbryt, Paluch oraz Kamińska wywalczyła srebrny medal OOM w biegu drużynowym.

Jako reprezentacja Dolnego Śląska w punktacji województw MKS Cuprum Lubin uplasowała się na 5. miejscu. W klasyfikacji punktowej juniorów starszych Cuprum zdobyło 3. miejsce.