Opublikowany: śr, Kwi 3rd, 2019

Wkrótce otwarcie szpitalnych przychodni

Fot. WSS w Legnicy

W najbliższych tygodniach otwarcie części nowych przychodni w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy. W lecznicy czekają już na niezbędne pozwolenia na użytkowanie pomieszczeń w południowo-wschodniej części bydunku.

Przypomnijmy, że prace remontowe w budynkach legnickiej placówki ruszyły jesienią ub.r. Najpierw na parterze południowo-wschodniego narożnika kompleksu – od strony ul. Iwaszkiewicza (budynek 1H oraz 1C). Później w budynku 1D. Po uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, w nowych pomieszczeniach działać będą cztery przychodnie: neurologiczna, laryngologiczna, diabetologiczna i ginekologiczno-położnicza.

– Dzięki tej ostatniej chcielibyśmy na bazie doświadczeń z opieki kardiologicznej uruchomić koordynowaną opiekę nad matką od chwili zajścia w ciążę po narodziny i dalsze życie dziecka – obejmujące szczepienia, profilaktykę wad postawy dziecka, opiekę kardiologa dziecięcego itd. – zaznacza Andrzej Hap, zastępca dyrektora szpitala do spraw lecznictwa.

Więcej o tej inwestycji pisaliśmy m.in. TUTAJ.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..