Opublikowany: sob, Lip 6th, 2019

Wegeparty w Parku Miejskim (FOTO)

Jaworska Wegetariada przyciąga smakoszy, miłośników muzyki i sportu z całego regionu już po raz dziewiąty. Od rana w Parku Miejskim budowano miasteczko ze stoiskami gastronomicznymi, poradami i strefami relaksu. Wegeparty rozpoczął Bieg o Złotą Marchew oraz Wegepeleton, który wystartował z rynku w samo południe.

O godz. 11 na linii startu marchewkowego biegu stanęło ponad 60 zawodników. Najmłodsi mieli do pokonania krótki dystans. Starsi biegacze krążyli uliczkami parku o wiele dłużej.

Marchewkowe medale były dla wszystkich uczestników, a puchary dla najlepszych. W strefie relaksu wielu chętnych skorzystało z porannej medytacji i zajęć jogi. Z minuty na minutę miasteczko stawało się coraz większe. Egzotyczne zapachy kuszą podniebienia a wszystko doprawione doborową muzyką. Wieczorem – maraton koncertów. Jak co roku – próba bicia rekordu śpiewania utworu Kultura autorstwa Zielonych Żabek. Na wegescenie zaprezentują się ponadto: GreenFuel, Kus kus klan, Radykalna Wieś / Radical Village, Positive Vibration oraz HEMP GRU.

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..