Wakacje czas zacząć! (FOTO, WIDEO)

Po ciężkim roku wytężonej pracy czas na wakacje. Jak najbardziej zasłużone, bo w jaworskich szkołach niemal wszyscy otrzymali promocję do następnej klasy. Niektórzy – np. ósmoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 2 – zakończenie roku szkolnego świętowali już wczoraj. Uroczysta gala na powitanie wakacji odbyła się w jaworskim teatrze miejskim. Sala była wypełniona po brzegi.

Jak się okazuje było kogo oklaskiwać. Z roku na rok na scenie teatru coraz więcej prymusów. Młodzi jaworzanie odnoszą sukcesy nie tylko w nauce, ale też w sporcie. Tym najzdolniejszym gratulacje składali nie tylko nauczyciele, ale też przedstawiciele władz miasta. Sądząc po wyróżnieniach to był udany rok. Zgadza się z tym dyrektor jaworskiej „dwójki”, gdzie zakończenie klas ósmych świętowano już wczoraj.

– Udało nam się doprowadzić osiem klas do szczęśliwego końca. W historii naszej szkoły nie zdarzył się jeszcze taki czas jak teraz, że wszyscy nasi uczniowie otrzymali promocję i żaden nie ma poprawki – powiedział nam  dumny z wyników swoich wychowanków dyrektor Lesław Chrzanowski.

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TVRegionalna.pl:

Dodaj komentarz

*

code