Upalny Polkowicki Dzień Rodziny, pełen atrakcji (FOTO)

Bańki mydlane, przedstawienie teatralne, zaplatanie warkoczyków – to niektóre atrakcje przygotowane dziś na I Polkowicki Dzień Rodziny, zorganizowany w ramach zbliżającego się święta miasta, 15 i 16 czerwca. Mimo lejącego się z nieba żaru, chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało.

Od godz. 14 polkowicki Rynek zamienił się w wielki plac zabaw z mnóstwem atrakcji dla najmłodszych i nieco starszych.

– Zainteresowało mnie to, że można robić warkoczyki i malować sobie na twarzy albo na rękach – mówiła Kamila.

Warkoczyki spodobały się jej koleżance Julii, a poza tym była ciekawa występów w namiocie.

– Inicjatywa miasta super wyszła, jest wiele atrakcji – chwaliła imprezę jedna z polkowiczanek. – Moje starsze dziecko już się tam bawi.

– To pierwsza taka impreza zorganizowana w ramach Dni Polkowic – mówił Bogusław Godlewski, dyrektor Polkowickiego Centrum Animacji, dodając, że jej współorganizatorem jest Świetlica Środowiskowa działająca przy Ośrodku Pomocy Społecznej. – Robimy to w Rynku, aby ożywić Rynek, przyciągnąć całe rodziny. Przygotowaliśmy też specjalny namiot, aby upał był mniej dotkliwy, szczególnie dla najmłodszych.

W programie były też m.in. warsztaty aktorsko-wokalne oraz kącik plastyczny.

 

Fot. UR

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..