Opublikowany: wt, Mar 24th, 2020

Ukradł szampon, uderzył ochroniarza

Choć ma dopiero 17 lat, kolejną dekadę może spędzić za kratami. Co przeskrobał? Zgubiła go pazerność, bo za wszelką cenę postanowił ukraść maszynki do golenia, szampon i gąbki. Planu nie porzucił nawet, gdy rozgryzł go pracownik ochrony sklepu.

Zgłoszenie kradzieży dotarło do chojnowskich policjantów od obsługi jednego z marketów na terenie miasta. Wynikało z niego, że młody mężczyzna wszedł do sklepu i zdjął z półki maszynki do golenia, gąbki oraz szampon. Towar był wart w sumie 42 zł.

– Następnie mężczyzna z zabranym towarem przeszedł przez linię kas, nie płacąc za niego. Całe zdarzenie obserwował pracownik ochrony, który postanowił ująć sprawcę – relacjonuje Jagoda Ekiert, rzecznik prasowy KMP w Legnicy. – Mężczyzna trzymając w ręce skradziony towar, zaczął szarpać się z pracownikiem ochrony i próbować wybiec ze sklepu. Był na tyle agresywny, że ochroniarz był zmuszony zastosować wobec niego gaz pieprzowy. Ujęty mężczyzna został przekazany w ręce chojnowskich policjantów – dodaje mł. asp. Ekiert.

Niebawem 17-latek odpowie przed sądem. Grozi mu nawet 10-letni pobyt za kratami.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..