Opublikowany: pon, Kwi 29th, 2019

Na „trójce” zderzyły się cztery pojazdy (FOTO, WIDEO)

Droga wojewódzka z Jawora do Bolkowa zablokowana. W południe przy zjeździe na trasę ekspresową S3 doszło do kolizji czterech pojazdów osobowych. Są ranni i poszkodowani. Obowiązują objazdy.

Do zdarzenia doszło na 423. kilometrze DW323. Kolizję zainicjował kierujący fiatem, który prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Jadące w kierunku Bolkowa doblo „wyrzuciło” na zakręcie i auto zderzyło się czołowo ze skodą, a następnie z mazdą. Nadjeżdżający passat prawdopodobnie nie wyhamował w bezpiecznej odległości i najechał na rozbite pojazdy.

– To wstępna analiza zdarzenia, na miejscu pracuje grupa operacyjna. W zdarzeniu było sześć osób poszkodowanych. Zostali przewiezieni przez zespoły pogotowia do szpitali w Jeleniej Górze i Legnicy – powiedział komisarz Łukasz Kubiś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

Od południa na trasie Jawor – Bolków obowiązują objazdy drogami lokalnymi przez Wiadrów i Lipę.

Foto:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał LIVE TV Regionalna.pl:

DW 323 Jawor-Bolków (okolice zjazdu z S3). Droga w kier. J. Góry zablokowana! (godz.12)

Publiée par TVRegionalna.pl sur Lundi 29 avril 2019

Wyświetlonych 1 komentarzy
Wyraź swoją opinię
  1. Janek pisze:

    W tym miejscu jak tylko popada wypadki,lądowanie w rowie to norma, przejeżdżam tamtędy codziennie od kilku lat.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..