Opublikowany: pt, Sie 30th, 2019

Tragedia nad wodą (FOTO, WIDEO)

Ponad godzinę trwała reanimacja 58-letniego legniczanina, który spędzał wieczór nad zbiornikiem wodnym we Mściwojowie (powiat jaworski). W czwartek, po godz. 20 mężczyzna prawdopodobnie wszedł do wody, po czym zasłabł, osunął się i zniknął w nurcie. Widzieli to wędkarze, którzy natychmiast ruszyli z pomocą.

Po wyciągnięciu poszkodowanego z wody świadkowie zdarzenia przystąpili do udzielania pierwszej pomocy i powiadomili służby ratownicze. Na miejscu pierwsi zjawili się druhowie z OSP Marcinowice, do których dojechała karetka pogotowia z ratownikami i lekarzem.

Na miejsce dojeżdżały kolejne zastępy, bo ze zgłoszenia wynikało, że mogła być konieczna łódź ratunkowa. Ponad godzinę medycy na zmianę z ratownikami JRG wykonywali czynności w celu przywrócenia akcji serca. Pozostali strażacy przygotowywali się na ewentualność przygotowania lądowiska dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ok. godz. 21:20 lekarz stwierdził zgon. Sprawę bada prokuratura rejonowa w Jaworze.

.

.

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..