Opublikowany: pon, Lis 18th, 2019

Szpital zaszczepił już 710 legniczan

zdj. ilustracyjne

Jeszcze tylko 90 osób może skorzystać z bezpłatnych szczepień w ramach profilaktycznego programu dla mieszkańców realizowanego przez legnicki szpital. Pracownicy lecznicy przygotowali 800 szczepionek, dotychczas wykorzystano ich już ponad 700.

Szczepienia dla grupy 60+ odbywają się w szpitalu, w punkcie szczepień przy oddziale chorób wewnętrznych, od poniedziałku do piątku w godz. 8-10 oraz po południu w poniedziałki i środy w godz. 15-16. Jak zaznaczają przedstawiciele Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy, przed przyjściem warto umówić się telefonicznie, dzwoniąc pod nr tel. 76 72 11 628.

Co ważne, zainteresowani z innych grup wiekowych mogą zaszczepić się szczepionką na grypę Vaxigrip Tetra, jest to jednak odpłatne (40 zł). Także w szpitalu, od poniedziałku do piątku, w godz. 8-10 oraz po południu, w poniedziałki i środy, w godz. 15-16.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..