Supersamochody braci Collins w Galerii Piastów

Prezentacja supersamochodów, cztery sceny, konkursy i ceremonia ważenia zawodniczek LFN – to wszystko czekać będzie na legniczan w najbliższy piątek, 25 sierpnia, w Galerii Piastów.

Rafał i Grzegorz Collins to dwaj młodzi bracia pochodzący z Legnicy, którzy 10 lat temu wyjechali do Londynu. Dziś to tam prowadzą swoje studio tuningujące samochody, samoloty, motorówki i jachty. Ich firma Prestige Wrap & Customs zdążyła zyskać uznanie w Europie i na Bliskim Wschodzie, gdzie otworzyli juz swoją filię. Widzowie znają ich z programu “Odjazdowe bryki braci Collins” emitowanego przez TVN Turbo. Fani braci będą mieli okazję spotkać ich już w najbliższy piątek w Legnicy. Jakie atrakcje przywiozą do miasta?

“Odjazdowa 50 Braci Collins” to impreza o charakterze rajdu przez trzy polskie miasta – Wrocław, Legnicę i Warszawę, której uczestnikami zostanie 50 elitarnych dwuosobowych załóg. W ciągu trzech dni w każdym z miast pojawią się uczestnicy wydarzenia. W piątek, 25 sierpnia, o godz. 14 początek w Galerii Piastów w Legnicy. W programie: prezentacja supersamochodów, 4 wyjątkowe sceny: muzyczna, VIP (pospisywanie autografów, zdjęcia zaproszonych gwiazd), konkursowa i scena na dachu, gdzie trwać będzie ważenie zawodniczek LFN.

Emocje przed imprezą są coraz większe, takiego eventu w historii Galerii Piastów jeszcze bowiem nie było, o czym przekonują jej przedstawiciele. – Mamy do czynienia z największym wydarzeniem w historii Galerii pod względem ilości wykorzystanej przestrzeni oraz liczby zaproszonych gości – zauważa dyrektor Elżbieta Sobolewska.

Program:
godz. 14 – start imprezy – start sceny muzycznej na placu Meisslera oraz sceny konkursowej na dużym patio Galerii Piastów
godz. 15 – przyjazd samochodów (wjazd na plac Meisslera i dach Galerii Piastów)
godz. 15.45 – start sceny VIP na małym patio Galerii Piastów
godz. 16.45 – start sceny na dachu, rozpoczęcie ceremonii ważenie zawodniczek LFN
godz. 18 – zakończenie imprezy.

Dodaj komentarz

*

code