Opublikowany: śr, Lis 27th, 2019

Sukcesy Tartanowców

Dobre występy na ogólnopolskich oraz dolnośląskich parkietach zanotowali miłośnicy siatkówki z Tartan Volley Team.

Najpierw naszych siatkarzy czekał Puchar Polski Amatorów we Wieliczce, gdzie rozegrali sześć spotkań w dwa dni oraz po emocjonującym finale musieli uznać wyższość rywali przegrywając po tie-breaku.

– Kolejny nasz turniej organizowany przez Eagle Sport o którym możemy wypowiadać się w samych superlatywach. Wysoki poziom sportowy, ciekawa lokalizacja rozgrywania zawodów. Daliśmy z siebie 100%,  nie wiele brakowało a to my cieszylibyśmy się po ostatnim gwizdku sędziego – podsumowuje przyjmujący Krzysztof Golis.

Kolejny weekend to Dolnośląskie Finały LZS, w poprzednich dwóch edycjach Tartanowcy stawali na podium. W 2017 wywalczyli brąz, zaś w 2018 srebro. Pomimo odczuwalnych braków kadrowych na tym turnieju, jeszcze mocniej się zmotywowali i po 3 spotkaniach w grupie nie stracili nawet seta. Finał to pełen dramaturgii siatkarski dreszczowiec. W pierwszym secie wygrana Tartanu, drugi pada łupem trzecioligowców ze Środy Śląskiej. Tie-break to potężne ataki, długie wymiany i emocjonująca końcówka, w której lubinianie przegrywając już 11:14 odwrócili losy spotkania wygrywają 23:21. Statuetkę MVP otrzymał lider zespoły grający na pozycji środkowego Paweł Szabelski.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..