Śmiertelny wypadek koło Rynarcic (FOTO, WIDEO)

Droga powiatowa nr 323 łącząca Lubin z Rynarcicami jest całkowicie zablokowana. Tuż po godz. 8 doszło tam do groźnego wypadku, wskutek którego śmierć na miejscu poniosła 34-letnia kobieta. Na miejscu pracują obecnie służby ratunkowe. Nie wiadomo jak długo potrwają jeszcze utrudnienia.

– Kierowca bmw, jadąc drogą wojewódzką od strony Rynarcic w kierunku Lubina, na zakręcie prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu. Następnie zniosło go na pobocze, po czym uderzył prawą stroną samochodu w przydrożne drzewo. Śmierć na miejscu poniosła 34-letnia pasażerka auta, a 24-letni kierowca został przewieziony do szpitala – relacjonuje aspirant sztabowy Sylwia Serafin, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubinie.

Droga z obu kierunkach jest nieprzejezdna. Policja wytycza objazdy. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

Warunki do jazdy są dziś bardzo trudne. Około stu metrów od opisywanego wypadku stoi fiat punto z mocno wgniecionym bokiem, który prawdopodobnie wpadł w poślizg. Tu na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.

 .

Fot. Szymon Kwapiński

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..