Opublikowany: pon, Lut 3rd, 2020

Seat stoczył się z wiaduktu. Kierowca w szpitalu (FOTO)

Do niecodziennego zdarzenia doszło dziś na legnickim osiedlu Piekary. Kierująca audi kobieta wymusiła pierwszeństwo na skrzyżowaniu, przez co seat, za którego kierownicą siedział mężczyzna, przebił bariery energochłonne i zjechał ze skarpy przy wiadukcie. Mężczyzna trafił do szpitala.

Jak wynika z relacji policji, do zdarzenia doszło z winy kobiety, która próbowała wyjechać z Piekar w kierunku osiedla im. Kopernika.

– Kierujący seatem jechał ulicą Piłsudskiego w kierunku centrum, a kierująca audi w tym czasie wyjeżdżała z ulicy Sudeckiej, chcąc skręcić w lewo. Nie ustępiła jednak pierwszeństwa, wskutek czego doszło do zderzenia. Audi wpadło na bariery energochłonne i stoczyło się ze skarpy – relacjonuje sierż. szt. Anna Tersa z legnickiej policji.

Obecnie ruch z Piekar w kierunku centrum odbywa się tylko jednym pasem. Obecni na miejscu policjanci prowadzą działania. Nie wiadomo jeszcze, na ile poważne obrażenia odniósł poszkodowany kierowca audi. Kobieta, która spowodowała zderzenie była trzeźwa.

.

.Fot. TV Regionalna.pl

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..