Opublikowany: nie, Cze 2nd, 2019

Samorządowcy świętowali (FOTO, WIDEO)

Choć Dzień Samorządu Terytorialnego (27 maja) nie jest wolnym od pracy, w wielu miejscach obchodzi się go uroczyście. W gminie Męcinka tradycją jest okolicznościowa sesja oraz spotkanie z lokalnymi samorządowcami i działaczami społecznymi. Tak było w piątek. Po części oficjalnej wójt Mirosław Brzozowski zaprosił zebranych na rozrywkowy koncert.

Popularnie zwany Dzień Samorządowca to doskonała okazja do wspomnień, wzajemnych podziękowań i planów na przyszłość. W Męcince oprócz radnych i pracowników urzędu gminy w wydarzeniu licznie biorą udział przedstawiciele stowarzyszeń i działacze innych organizacji pozarządowych. Z zaproszenia skorzystali też byli wójtowie, m.in. Władysław Hutnik i Jerzy Prus, którzy przyjęli wyrazy uznania i podziękowania. Obecny wójt podkreślił, że na rozwój i obecny stan gminy składają dokonania wszystkich, którzy na różne sposoby angażują się w życie społeczne zarówno zawodowo jak i bezinteresownie. Miłej atmosferze służyła też forma spotkania. Przy kawie i słodkościach był czas na wspomnienia, a sporą dawkę relaksu dostarczył koncert rozrywkowy w wykonaniu legnickich artystek.

.

.

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TVRegionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..