Opublikowany: czw, Gru 5th, 2019

Rynek rozświetlił się świątecznie (WIDEO, FOTO)

Punktualnie o godzinie 17 rozświetliły się wszystkie świąteczne iluminacje na lubińskim rynku. Od teraz będzie można je podziwiać każdego dnia po zmroku aż do końca stycznia.

Po krótkim odliczaniu rozbłysły między innymi światełka na 15-metrowej choince, na której zawisło ponad 100 ozdób i długie świecące łańcuchy.

Najmłodszych najbardziej ucieszyły pociąg z wagonikami i samochód, do których mogą swobodnie wsiąść. Jest też i balon oraz ten sam co w ubiegłym roku – Ciastek.

Lubiński rynek ozdobiły również przestrzenna bombka, ramka Dumni z Lubina, łuk i świetlne parawany. Przystrojono też uliczne lampy.

Część tych dekoracji to zupełne nowości, część cieszyła oczy lubinian już w ubiegłym roku.

Świąteczne ozdoby jak co roku pojawiły się zresztą w całym mieście. Wszystkie będą stroić nasze miasto do końca stycznia, kiedy to zostaną zdemontowane.

Dzisiejsze uruchomienie świątecznych iluminacji na rynku to jedna z atrakcji towarzyszących tegorocznemu Jarmarkowi Bożonarodzeniowemu, który potrwa do niedzieli włącznie. Szczegółowy program wydarzenia można znaleźć TUTAJ.

Podziel się
Tagi

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..