Remis na rozpoczęcie sezonu

W meczu 1. kolejki PKO Ekstraklasy piłkarze KGHM Zagłębia Lubin zremisowali 1:1 z Cracovią. Obie bramki padły w pierwszej połowie meczu.

Dla Miedziowych już w piątej minucie trafił Damjan Bohar, odpowiedział w 23. minucie Rafael Lopes.

KGHM Zagłębie Lubin – Cracovia 1:1 (1:1)
1:0 – Damjan Bohar 5′
1:1 – Rafael Lopes 23′

Zagłębie: Konrad Forenc – Bartosz Kopacz, Lubomir Guldan, Damian Oko, Sasa Balić – Łukasz Poręba (80′ Dawid Pakulski), Jakub Tosik – Alan Czerwiński (80′ Bartłomiej Pawłowski), Filip Starzyński, Damjan Bohar (86′ Patryk Szysz) – Patryk Tuszyński

Cracovia: Lukas Hrosso – Cornel Rapa, Niko Datković, Ołeksij Dytiatjew, Kamil Pestka (75′ Diego Ferraresso) – Janusz Gol (63′ Sylwester Lusiusz) – Bojan Cecarić (46′ Sergiu Hanca), Pelle van Amersfoort, Milan Dimun, Mateusz Wdowiak – Rafael Lopes