„Ręczna z Klasą” w Chojnowie (FOTO)

Druga w tym tygodniu akcja „Ręczna z Klasą” za nami. Tym razem zawodniczki Metraco Zagłębia Lubin gościły w Chojnowie.

We wtorek akcję „Ręczna z Klasą” w hali Regionalnego Centrum Sportowego poprowadzili szczypiorniści Zagłębia. Tym razem zajęcia odbyły się w Szkole Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie i poprowadziły je zawodniczki Metraco Zagłębia Lubin: Daria Zawistowska, Monika Wąż, Agnieszka Jochymek, Klaudia Pielesz oraz klubowa maskotka – Krecik.

Najpierw szczypiornistki opowiadały o specyfice spotu, który uprawiają i odpowiadały na pytania, zebranych w sali dzieci. Później przyszedł czas na zajęcia z piłki ręcznej, które prowadziła Daria Zawistowska w asyście swoich koleżanek z drużyny. Dzieci poznały tajniki piłki ręcznej i miały okazję trenować pod okiem aktualnych wicemistrzyń Polski.

Na koniec przyszedł czas na wspólne zdjęcia i autografy. Zawodniczki zaprosiły także na swój piątkowy mecz ze Startem Elbląg (godz. 18:30, hala RCS) – Bardzo się cieszymy, że odwiedziły nas zawodniczki Zagłębia i poprowadziły zajęcia dla grupy dziewczynek, trenujących piłkę ręczną. Dzieci już od kilku dni czekały na tę wizytę i widać po nich, że są bardzo zadowolone. Na pewno stawimy się na jutrzejszym meczu ze Starem Elbląg – mówi Chrystian Serkies, nauczyciel WF.

Dodaj komentarz

*

code