Opublikowany: nie, Lis 17th, 2019

Trzy punkty Olimpii (FOTO, WIDEO)

To były szybkie, ale ciężko wypracowane trzy punkty jaworzanek. W siatkarskim spotkaniu z Sobieskim Oława Olimpia zwyciężyła 3:0.

– Za nami trudne spotkanie. Ciężka drużyna z bardzo dobrym składem. Tam są dziewczyny, które potrafią zmienić losy gry na boisku. Tak naprawdę mocno się przygotowywaliśmy i udało się – podsumował trener Olimpii, Radek Pokrywa.

Powodów do radości nie miał po meczu selekcjoner gości. – Troszeczkę zabrakło nam wiary w siebie i przekonania. Drużyny na porównywalnym poziomie. Ale zawsze z przyjemnością przyjeżdżam do Jawora. Gospodarzom szczerze życzę powodzenia i samych sukcesów, zrewanżujemy się u nas – powiedział nam po meczu Jarosław Gębarzewski.

Udane spotkanie miała siatkarka Olimpii Ewa Mirosławska, która została ogłoszona MVP. Za tydzień Olimpia zagra na wyjazdowym spotkaniu z Radzionkowem. – Też będzie ciężko, ale jak zwykle będziemy walczyć – dodaje trener Pokrywa.

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..