Jaworscy pracodawcy zakolędowali (FOTO, WIDEO)

Zabiegani, pełni trosk i obowiązków jaworscy pracodawcy od dwunastu lat znajdują czas i chętnie spotykają się na wspólnym spotkaniu opłatkowym. Podczas wigilii w Związku Pracodawców Ziemi Jaworskiej jest dzielenie się opłatkiem i wspólne śpiewanie kolęd. Życzenia i słowa uznania pod adresem związkowców składają też zawsze zaproszeni goście.

Tegoroczna wigilia odbyła się w jednym z lokali w centrum miasta. Nie przypadkowo, bowiem właściciele są związkowcami, a ci wspierają się wzajemnie w różnych dziedzinach nie tylko od święta. Gospodarzem spotkania była prezes Dorota Szcześniewska. Wzięli w nim też udział m.in. starosta Aneta Kucharzyk, burmistrz Emilian Bera, wójtowie okolicznych gmin, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy i komendanci służb mundurowych.

Zgodnie z ceremoniałem, odczytane zostało Słowo Boże. Ks. Tomasz Czernik pobłogosławił opłatki, którymi związkowcy się podzielili. Czego sobie życzyli nawzajem? Okazało się, że wcale nie pieniędzy.

– Pracodawcy potrzebują zdrowia, wytrwałości i mądrości w zarządzaniu firmami – usłyszeliśmy od zebranych.

Przy wigilijnym stole oprócz kolęd były wspomnienia. Wiele uśmiechów wywołały pamiątkowe zdjęcia. Podczas spotkania istniała możliwość zakupu kalendarzy, z których dochód przeznaczony zostanie dla podopiecznych stowarzyszenia Damy Radę.

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Wyświetlonych 1 komentarzy
Wyraź swoją opinię
  1. Berrysta pisze:

    Osiołek,nie ma kolędy bez osiołka i żłobka.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..