Polkowice już w świątecznej oprawie (FOTO)  

Było oczekiwanie, potem chóralne odliczanie, a w końcu naciśnięcie guzika i na polkowickim Rynku rozświetliła się choinka.

Na ten moment czekali przede wszystkim najmłodsi polkowiczanie, którzy wcześniej mogli wziąć udział w rodzinnych warsztatach plastycznych. Podczas włączenia iluminacji świetlnej towarzyszył im burmistrz gminy Łukasz Puźniecki. Potem była pierwsza okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć na tle choinki, ale nie tylko.

– Obok jest spora ramka z górnikiem, więc zrobimy sobie przy nim fotkę, na tle choinki, i wyślemy rodzinie ze świątecznymi życzenia, to będzie piękna pamiątka z Polkowic – powiedziała nam pani Katarzyna, mieszkanka miasta.

Dodajmy, że choinka ozdobiona jest także górniczymi symbolami. Takich nie brakuje również na skwerach i ulicach. No i jest jeszcze podświetlony na zielono wagonik.

 

 

 

Fot. UR

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..