POLKOWICE. Jesteśmy w ćwierćfinale! (FOTO)

MECZMimo upału wielu polkowiczan przyszło do miasteczka Euro 2016 w polkowickim amfiteatrze, by dopingować naszą reprezentację w meczu ze Szwajcarią. Emocje były wielkie. W czasie przerwy, po regulaminowym czasie gry, niektórzy chłodzili się w parku. Ale najważniejsze, że jesteśmy w ćwierćfinale Mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 2016. 

– Myślałem, że wygramy w normalnym czasie, powinniśmy wygrać – powiedział nam jeden z kibiców. – Było wiele świetnych akcji, choć przeciwnicy też grali dobrze. Ale to my jesteśmy w ćwierćfinale! Gramy dalej i tylko to się liczy. 

MECZ1Wynik 0:1 dla Polaków zawdzięczamy Kubie Błaszczykowskiemu w 39. minucie meczu. Xherdan Shaqiri wyrównał na 1:1 w 82. min. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia. Dopiero w rzutach karnych nasza drużyna okazała się lepsza – 4:5. 

IMGPodczas meczu, za jedną z bramek zauważyliśmy napis „POLKOWICE”. Nie jest co prawda zbyt wyraźny na zdjęciu zrobionym na…ekranie telewizora, ale mamy potwierdzenie od znajomych na FB, że taki tam był. 

UR

 

Dodaj komentarz