Pokazali, w czym są mocni (FOTO, WIDEO)

Wyciskanie, wioślarz, pompki na stojąco i… ciałokształt. Konkurencji w zawodach organizowanych przez siłownię Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej Piast w Jaworze było mnóstwo. Zgłosić mógł się każdy i wziąć udział w dyscyplinie, w której czuje się najlepiej. Mikołajkowe zawody pn. “Pokaż w czym jesteś mocny” odbyły się po raz trzeci.

– To przede wszystkim zabawa. Liczyła się kreatywność i chęć sprawdzenia się. Chodziło nam, aby zachęcić mieszkańców do wyjścia z domu, aby ćwiczyć i pracować w grupie – mówi organizator, prezes TKKF Piast Dariusz Szczygieł.

Można powiedzieć, że cel został osiągnięty. Finalistów i wyróżnionych było kilkudziesięciu. Jedni, to stali bywalcy siłowni. Niektórzy natomiast, po raz pierwszy przekroczyli jej progi i pod okiem instruktorów wykonywali przeróżne ćwiczenia.

Mikołajkowe zawody trwały dwa tygodnie. Nagrody ufundował burmistrz Emilian Bera. W ubiegłym roku były to sportowe torby, a w tym roku finaliści otrzymali duże ręczniki kąpielowe.

– Nie trzeba czekać na kolejne zawody. Siłownia jest otwarta cały czas. Zachęcam do uprawiania sportu szczególnie teraz. To może być zdrowe, noworoczne postanowienie – zaprasza prezes Szczygieł.

Galeria zdjęć:

Materiał wideo:

Wyświetlonych 1 komentarzy
Wyraź swoją opinię
  1. Szwarceneger pisze:

    Burmistrz przed wyborami też wyciska leżąc.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..