Opublikowany: wt, Mar 17th, 2020

Pobili kolegę, z którym pili alkohol

Nawet trzy lata za kratami może spędzić dwóch mieszkańców powiatu legnickiego, którzy w trakcie zakrapianej imprezy poróżnili się z jednym ze współbiesiadników. Kopali mężczyznę po całym ciele, by ostatecznie zostawić go na klatce schodowej. Na szczęście miał siłę dojść do domu i wezwać pogotowie.

Sprawą zajęli się chojnowscy kryminalni, którzy ustalili, że w trakcie towarzyskiego spotkania, jeden z jego uczestników został pobity.

– Jak się okazało mężczyźni razem spożywali alkohol. Po jakimś czasie gospodarz wyprosił z domu jednego z nich, a gdy on chciał zabrać swoje rzeczy wspólnie z kolegą zaczęli go kopać po całym ciele – relacjonuje Jagoda Ekiert, rzecznik prasowy KMP w Legnicy. – Następnie napastnicy rozeszli się i zostawili poszkodowanego samego na klatce schodowej. Pokrzywdzony poszedł do swojego domu i wezwał pogotowie, które zabrało go do szpitala. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała – dodaje.

Poszukiwania agresorów nie trwały długo. 40- i 43-letni mieszkańcy powiatu trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już także zarzuty. Grozi im kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..