Opublikowany: czw, Paź 18th, 2018

Pijany wymusił pierwszeństwo, jest osoba ranna (FOTO, WIDEO)

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zdarzenia drogowego pod Luboradzem, w powiecie jaworskim. Kierujący oplem zafira wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu. Miał ponad pół promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej w kierunku Ujazdu Górnego. Jadący drogą podporządkowaną od strony Snowidzy nie zatrzymał się na przed znakiem „stop” i uderzył w prawidłowo jadące suzuki. Rozpędzony opel wjechał w pole, zatrzymując się kilkadziesiąt metrów od miejsca zdarzenia. Pomocy medycznej potrzebowała kierująca suzuki kobieta.

Po konsultacji z medykami sprawca poddał się badaniu trzeźwości. Urządzenia pomiarowe wykazały ponad pół promila alkoholu w organizmie. Kierowca został zatrzymany przez funkcjonariuszy i oddany do dyspozycji prokuratora. Przez kilkadziesiąt minut ruch na skrzyżowaniu był utrudniony.

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..