Pierwsze zmiany w polkowickiej radzie młodzieży

Młodzieżowa Rada Gminy Polkowice ma nowego radnego, wiceprzewodniczący złożył rezygnację z funkcji, a rzecznik prasowy ma zastępcę. To były główne punkty nadzwyczajnej sesji MRGP.

– Nadzwyczajne posiedzenie Rady zwołano po tym, jak 13 grudnia z mandatu młodzieżowego radnego zrezygnował Sebastian Konieczyński – informuje Roman Tomczak, rzecznik polkowickiego magistratu. – Jego miejsce zajął Karol Kikut.

Nowy radny złożył ślubowanie i odebrał nominację z rąk Romana Rozmysłowskiego, przewodniczącego Rady Miejskiej w Polkowicach.

Zastępcą rzecznika prasowego MRGP została Klaudia Adamczyk. Z kolei Krystian Czajka złożył rezygnację z funkcji wiceprzewodniczącego Rady, którą pełnił obok Michała Górskiego i na razie nie wiadomo, czy w przyszłości powołany zostanie nowy.

Przypomnijmy, że Młodzieżowa rada Gminy Polkowice ukonstytuowała się 28 października zeszłego roku podczas posiedzenia w ratuszu. W wyborach, które odbyły się w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy brały udział osoby z terenu gminy w wieku od 15 do 21 lat.

Fot. UG Polkowice

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..