Opublikowany: czw, Lis 7th, 2019

Piątkowe derby z Kobierzycami

Po dwóch wyjazdowych meczach piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin czeka domowe spotkanie. W hali Regionalnego Centrum Sportowego Miedziowe podejmować będą derbowego rywala, KPR Kobierzyce. Początek piątkowego meczu w hali RCS o godzinie 18:30.

Na parkiecie zobaczymy sąsiadów w tabeli, dwie czołowe drużyny, mające po tyle samo punktów (15). Obie ekipy przystąpią do piątkowych derbów w nieco innych nastrojach. Lubinianki mają za sobą dwa wyjazdowe mecze, w których na zakończenie pierwszej rundy uległy w Lublinie Perle 24:27, a na inaugurację drugiej przegrały niespodziewanie w Jarosławiu 23:25. To sprawiło, że dystans do prowadzącej ekipy z Lubelszczyzny jeszcze się powiększył.

Po piętach Miedziowych depcze właśnie KPR, który pokonał najpierw JKS Jarosław 31:28, a ostatnio wygrał z Piotrcovią 24:21 – oba mecze zespół z Kobierzyc rozegrał na wyjeździe.

Pierwszy mecz w obecnym sezonie odbył się w Kobierzycach. Wówczas po zaciętym spotkaniu lepsze okazały się gospodynie, wygrywając 27:26. I tym razem emocji na pewno nie zabraknie.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..