Opublikowany: wt, Cze 4th, 2019

Parafialny festyn dla uśmiechu dziecka (FOTO, WIDEO)

Mnóstwo atrakcji, loteria fantowa i szczytny cel – to sprawdzony przepis rady parafialnej i jaworskiego koła Caritas z osiedla Przyrzecze na pomoc dzieciom. Już po raz 21. odbył się festyn parafialny pod hasłem „Podaruj dzieciom uśmiech”. Dochód z imprezy tradycyjnie przeznaczony będzie na wakacyjny wyjazd najmłodszych mieszkańców z mniej zamożnych rodzin.

Na placu przy ul. ks. Zbigniewa Tracza już w południe rozłożyły się stoiska i dmuchańce dla dzieci. Wśród kulinariów również każdy mógł znaleźć coś dla siebie – harcerska grochówka, kiełbaski i oscypki z grilla, hot-dogi, domowe ciasta, wata cukrowa, popcorn – to tylko niektóre ze smakołyków.

Na scenie zaprezentowały się zespoły taneczne i wokalne. Wystąpiły przedszkolaki z  Kubusia Puchatka i Prymuska, Jaworski Zespół Pieśni i Tańca, formacje K’Dance Studio, Chrośliczanie i Międzynarodowy Zespół ARPODE.

Gwiazdą wieczoru był koncert zespołu Trzy Korony, założonego przez Krzysztofa Klenczona. Najwięcej emocji wzbudziło losowanie w loterii, w której główną nagrodą był elektryczny rower.

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TVRegionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..