Opublikowany: nie, Cze 2nd, 2019

Nowy funkcjonariusz w jaworskiej policji (FOTO)

W szeregi dolnośląskiej policji wstąpili nowi funkcjonariusze. W Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu odbyła się uroczystość ślubowania 50 nowych policjantów przyjętych do służby. Wśród nich był również posterunkowy Kamil Fajkiel, który powiększy grono jaworskich mundurowych.

Garnizon dolnośląski przyjął w swoje szeregi nowych funkcjonariuszy. Słowa roty ślubowania wypowiedziało 41 policjantów i 9 policjantek. Uroczysta ceremonia odbyła się w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Szeregi dolnośląskiej policji w tym roku zasiliło już 115 funkcjonariuszy.

– Po zakończeniu szkolenia podstawowego, nowo przyjęci policjanci zasilą szeregi komend miejskich i powiatowych garnizonu dolnośląskiego. Do grona jaworskich mundurowych trafił post. Kamil Fajkiel. Życzymy mu wielu sukcesów w służbie – mówi komisarz Łukasz Kubiś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

Rzecznik jaworskiej policji przy tej okazji przypomina, że służbę w tej formacji może pełnić obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie, posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować.

.

Fot. KPP w Jaworze

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..