Opublikowany: czw, Lip 9th, 2020

Nowe twarze w Zagłębiu (FOTO)

Nowy asystent trenera w męskiej drużynie, a także młody bramkarz i bramkarka. Ihar Chabrou, Miłosz Byczek, Katarzyna Drzemicka związali się z seniorskimi zespołami Zagłębia Lubin.

Ihar Chabrou będzie asystentem Jarosława Hipnera w męskiej drużynie Zagłębia. Białoruski szkoleniowiec był ostatnio trenerem w Szkole Mistrzostwa Sportowego Zagłębia Lubin. Wcześniej trenował w SMS APR Karkonosze, zdobywając z drużyną brązowy medal w kategorii juniorek młodszych.

Jako zawodnik występował rodzimym Gomel, a w Polsce w Spójni Gdańsk, trenował również ekstraklasowy MMTS Kwidzyn. W latach 2001-2016, z przerwą na wyjazd do Kwidzyna, prowadził w swoim kraju męski oraz żeński HC Gomel. W latach 2015-2019 prowadził reprezentacje juniorskie i młodzieżowe na Białorusi.

Do męskiego zespołu dołącza również młody golkiper, Miłosz Byczek z SMS Zagłębie Lubin. 18-letni bramkarz związał się z klubem 2-letnim kontraktem.

Żeńska drużyna Zagłębia Lubin będzie również miała nową młodą, 19-letnią bramkarkę – Katarzynę Drzemicką. Wychowanka Zagłębia, występująca ostatnio w SMS Zagłębie Lubin związała się z pierwszą drużyną dwuletnim kontraktem.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..