Niedziela dla rodziny

jaworTurnieje piłkarskie, zawody siłowe, koncerty muzyczne czy pokaz motocykli to tylko niektóre z atrakcji jakie towarzyszyć będą „Festynowi rodzinnemu” w Jaworze. Początek zabawy w niedzielę o godz. 10.30 na miejscowym stadionie Przyrzecze.

Niedzielny festyn poprzedzą zawody triathlonowe, w których od godz. 10.30 rywalizować będą uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Dla najmłodszych będzie rozłożone wesołe miasteczko.

Następnie na wielofunkcyjnych boiskach Orlika rozegrane zostaną dwa turnieje piłki nożnej. W pierwszym zmierzą się sześcio- i siedmiolatkowie, w drugim natomiast zagrają ich starsi koledzy z roczników 2008-09.festyn jawor

Oficjalne otwarcie festynu przewidziane jest na godz. 14. Chwilę później na scenie wystąpi zespół Sweet Voices. W międzyczasie dzieci będą mogły skorzystać z warsztatów florystycznych oraz z darmowych przewozów dorożkami. Dla najmłodszych wystąpią również aktorzy z Teatru z Jeleniej Góry w bajce pt. „Leśne przygody Tymoteusza”. Emocji z pewnością nie będzie brakowało podczas zawodów siłowych i średniowiecznych.

O godz. 17. zagra zespół ER FILO, a po nim wystąpi międzynarodowa grupa AR PO DE. Nie zabraknie też atrakcji dla fanów motoryzacji – od 17 do 19 odbędzie się pokaz motocykli oraz tor przeszkód.

Organizatorem festynu są: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze, Jaworski Ośrodek Kultury oraz Klub Piast.

Dodaj komentarz